Nieuwsbrief oktober 2013


Beste kinderen en ouders,

Voor u ligt de nieuwsbrief van oktober. Als u informatie heeft voor onze nieuwsbrief dan vernemen wij dat graag. Daarvoor kunt u terecht bij Esther Steur of Jaap Molenaar.
Het laatste nieuws, fotoreportages en nog veel meer belangrijke informatie kunt u altijd terugvinden op onze schoolsite: www.zuidwester.net. De site is onlangs vernieuwd. U kunt u er op abonneren, zodat u de brief in uw mailbox kunt openen. 

Ouderportaal en nieuwsvoorziening per email
Als u uw mailbox checkt merkt u dat de school aan het overschakelen is naar nieuwsvoorziening via het ouderportaal, via de mail. Als u geen mail ontvangt, loop dan even binnen. Samen controleren wij dan uw gegevens. Wij wijzen u er nogmaals op dat uitslagen van Citotoetsen via het ouderportaal te zien zijn. Wat betreft groep 8 worden er nu toetsen afgenomen, de toetsen in de overige groepen zijn in januari gepland. U heeft ook inzage in gezinsgegevens. Klopt er iets niet, een tele-
foonnummer b.v., geef dat door.

Dochter juf Aletta
Juf Aletta is moeder geworden. Ze is bevallen van een dochter, Yara.
Dochter, vader en moeder maken het goed. Begin december zal juf Aletta haar werk-
zaamheden weer hervatten.

Kinderboekenweek
Momenteel is er de Kinderboekenweek, thema is “sport en spel”. Op school zijn we bezig met een voorleeswedstrijd in verschillende groepen. Volgende week, tijdens de schoolviering, zullen de beste lezers hun kunsten vertonen. Ga ook eens deze week met uw kind een kijkje nemen in de bibliotheek. Daar zijn allerlei leuke activiteiten in het kader van de Boekenweek.

Nationaal Schoolontbijt
Op vrijdagmorgen 8 november is er het Nationaal Schoolontbijt. Ook onze school doet mee. Kinderen hebben al de nodige informatie over gezond ontbijten gehad. Het ontbijt wordt verzorgd door Supermarkt Deen in samenwerking met bakkerij Pater.

Controle fietsverlichting
Op donderdag 7 november is er voor de kinderen van de groepen 5/6/7/8 de jaarlijkse fietsverlichtingscontrole, in samen-
werking met de politie en Veilig Verkeer.
Zorg er aub voor dat de verlichting van de fiets van uw kind in orde is.

Herfstvakantie
Op vrijdag 18 oktober is er een school viering. Daarna begint de herfstvakantie. Van 21 tot en met 25 oktober hebben de kinderen vrij van school. In de herfstvakantie wordt er een straatvoetbaltoernooi voor groep 7 en 8 georganiseerd op het Amvo
terrein bij genoeg belangstelling van kinde- ren en verplichte begeleiders.

Theatervoorstelling
Op vrijdagmorgen 18 oktober is er in de morgen ook een theatervoorstelling voor
groep 4/5/6 in de Pius X  “Fairytails” .Met vriendelijke groeten,

het Zuidwesterteam


Meer nieuws


Nieuwsarchief
Facebook account (Toegevoegd op 29-09-2016)
Kerstdozenactie (Toegevoegd op 18-12-2014)
Pruimenjam maken (Toegevoegd op 22-08-2014)
Vossenjacht (Toegevoegd op 02-07-2014)
Waterdag 2014 (Toegevoegd op 25-06-2014)
Kangoeroewedstrijd (Toegevoegd op 12-06-2014)
Jan Smit spreekbeurt door Lou de Boer (Toegevoegd op 07-04-2014)
Voorjaarsschoolviering (Toegevoegd op 21-02-2014)
Carnaval verkleedfeest groep 1-2 (Toegevoegd op 21-02-2014)
Wat zit er in de computerkast? (Toegevoegd op 19-02-2014)
Meer nieuws...